Hizmetlerimiz

Neler mi yapıyoruz?

Sizin için yaptıklarımızı kısaca özetlememiz gerekirse:

Hammaddeyi ediniyoruz.
En sağlıklı ve kaliteli hammaddeleri en uygun fiyata sizler için ediniyoruz. Sistemimiz içerisinde tüm hammaddelerimiz hem gerekli testlerden ve kontrollerden geçtikten sonra tesislerimize giriş yapıyor hem de kaliteyi size en uygun fiyatla ulaştırıyoruz.
Hijyenik ortamda işliyoruz.
Tüm hammaddelerimiz tesislerimizde en yüksek hijyen standartları içerisinde üretiliyor. Üretimin her aşamasında periyodik hijyen testleri yapıyoruz. Bu sayede yüksek hijyen standardında ürünler üreterek gıda ve toplum sağlığına katkıda bulunuyoruz.
Ürünlerimizi elde ediyoruz.
Tesislerimizde işlem gören hammaddelerimiz Et, Kıyma, Sucuk ve Salam ürünlerine dönüşüyor. Gerek hammadde kalitemiz, gerek yüksek hijyen standartlarımız, gerekse kalitede ısrarcı yapımız sayesinde mükemmel lezzetler elde ediyoruz.
Şubelerimizde satıyoruz.
Kooperatifimiz sizlere daha yakın lokasyonlarda hizmet verebilmek için sürekli olarak şube sayısını artırıyor. Şubelerimizin irtibat numaralarını ve adreslerini öğrenmek isterseniz buraya tıklayarak "Şubelerimiz" sayfasını ziyaret edebilirsiniz..
Ayağınıza kadar getiriyoruz.
Şubelerimiz yoluyla ulaşmamızın mümkün olmadığı adreslere ise E-Ticaret Sistemimiz sayesinde ulaşarak ürünlerimizi Türkiye'nin istisnasız her yerine ulaştırıyoruz. Şubelerimize ulaşım olanağınız yoksa buraya tıklayarak E-Ticaret Sistemimize ulaşabilirsiniz.

Sizin için çalışıyor ve sizin için üretiyoruz.